Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Augļu, ogu uzkodas

Skrīveru saldumi

Aprikozes tumšajā šokolādē

Aprikozes tumšajā šokolādē. Iepakojums 110 g, Žāvēti augļi spēj ilgu laiku saglabāt vērtīgas īpašības un cauru gadu kompensēt vitamīnu trūkumu organismā. Žāvētajās aprikozēs ir augsts minerālvielu sastāvs, tai skaitā arī kālija, magnij, kalcija, dzelzs un fosfora. Izmantojam augstākās kvalitātes Beļģu šokolāde- tās pagatavošanai izmantotas vienīgi visaugstākās kvalitātes sastāvdaļas.
Sastāvs:
3.42 € / 110 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena
27 Maijs
Piektdiena

Skrīveru saldumi

Skrīveru saldumi tic, ka vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. Tā ir viņu galvenā  pārliecība, par kuru stāv un krīt. Patiesi grib, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodas uz tālo Čīli.

Citi produkti