Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Augļu, ogu uzkodas

Mētras

Konfekte Cidoniju mēlītes

4.19 € 2.93 € / 100 g
Cidoniju marmelādes konfektes, gatavotas no BIO ZS Mētras audzētām cidonijām. Neto svars 100g.
Sastāvs: cukurs, dzeramais ūdens, BIO cidonijas 33%, recinātājs: pektīns, skābuma regulētāji: citronskābe, trinātrija citrāts.
Realizācijas termiņš līdz 6mēn.
4.19 € 2.93 € / 100 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Mētras

Ogres novada zemnieku saimniecībā Mētras nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību. Galvenās kultūras ir krūmcidonijas un ķirbji, kurus gan piegādā citiem, gan paši pārstrādā garšīgos un veselīgos pārtikas produktos. Audzē arī rabarberus, dažādas ogas un citas dārza veltes. Saimniecība atrodas saimnieka Ulda Širaka dzimtajās mājās un zemē Ciemupē, pašā Daugavas krastā. Tajā saimnieko arī viņa dzīvesbiedre Iveta, un viņu mērķis ir  izmantot tikai dabas sniegtos resursus, lai izaugušais būtu dabisks un saglabātu sevī maksimāli visu labo, ko tas var dot cilvēka organismam.
Mājražošana, gatavojot garšīgas lietas no pašu ražas, sākotnēji radās kā hobijs. Pirmie ražošanas mēģinājumi aizsākās,  savā cepeškrāsnī kaltējot sukādes sev pašiem, radiem un draugiem.  Sekoja eksperimenti ar perfekta bezē radīšanu, un tiem joprojām top aizvien jaunas piedevu variācijas. Mētru gardumu produktu klāstā ir arī dažādu ogu pastilas, cidoniju džemi, sīrupi, kā arī cidoniju sula. Sīrupiem un sulai saimniecība vairs neizmanto plastmasas pudeles, bet ir pārgājusi pilnībā uz stiklu, arī pārējiem produktiem laika gaitā plānots atteikties no plastmasas iepakojuma, pārejot uz dabiskākiem materiāliem. 

Citi produkti