Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Batoniņi

Lielezers N. Bomja maiznīca

Brūnītis ar ķiršiem

Brūnītis ar ķiršiem no SIA Lielezers. Iepakojums: 70 g. N. Bomja maiznīca Lielezers piedāvā kvalitatīvu maizi un konditorejas izstrādājumus.
Sastāvdaļas: Cukurs, saldkrējuma sviests, olas, piena šokolāde (kakao sviests, pilnpiena pulveris, emulgators-sojas lecitīns), skābie ķirši-14,2% (cukurs, glikozes-fruktozes sīrups, skābuma regulētājs-citronskābe, aromāts, konservants-kālija sorbāts), kakao pulveris, kartupeļu ciete, vanilīns, sāls.
Realizācijas termiņš 25 dienas.
2.04 € / 70 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Oktobris
Pirmdiena
13 Oktobris
Ceturtdiena
14 Oktobris
Piektdiena

Lielezers N. Bomja maiznīca

SIA N.Bomja maiznīca Lielezers tika dibināta 1991.gadā. Garants augstajai maizes kvalitātei un neatkārtojamai garšai ir. Pašu dzirnavās maltie milti no Latvijā audzētiem rudzu un kviešu graudiem. Plaucējumi, kas diennakti nogatavināti pašu darinātajos apses koka kubuliņos un raudzēti ar ieraugu. Ilggadīga pieredze un meistrīgs roku darbs visā maizes tapšanas procesā. 

Citi produkti