Svaigi.lv | Biezpiens pilnpiena Graudainais

Smiltenes Piens

Biezpiens pilnpiena Graudainais

Dabiski graudains, gluži kā mājās gatavots biezpiens, kas sader teju ar visu. Sākot ar klasiku – kreftīgu siļķi, svaigiem zaļumiem vai dažādiem dārzeņiem un beidzot ar augļiem. Un kur tad vēl sacepumi ar rozīnēm un iecienītās biezpiena pankūkas ar meža zemeņu ievārījumu vai pašu lasītiem āboliem! Iepakojums: 400 g, 800 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: pasterizēts vājPIENS, PIENSkābo baktēriju tīrkultūra.
Realizācijas termiņš 11 dienas

Tirgus dienas

Tirgus diena

14 Decembris
Ceturtdiena
15 Decembris
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti