Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 04.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 04.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Biezpiens

Smiltenes Piens

Biezpiens pilnpiena Lauku

Izcils biezpiens, kas garšo kā lauku sētā gatavots, neskatoties uz to, ka tā tapšanas procesā izmantotas visjaunākās tehnoloģijas. Iepakots īpašā termoformējošā, hermētiski noslēgtā plastikāta kārbiņā, biezpiens ir ērti uzglabājams un transportējams līdz pat 12 dienām. Cel galdā un iepriecini savējos! Iepakojums: 265 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: pasterizēts vājpiens, pienskābo baktēriju tīrkultūra.
Realizācijas termiņš 10 dienas
2.27 € / 265 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena
08 Jūlijs
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti