Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Biezpiens

Smiltenes Piens

Biezpiens vājpiena Graudainais

Sniegbalts vājpiena biezpiens viegliem un veselīgiem ēdieniem – kā saldiem našķiem, tā sāļām, pilnvērtīgām ēdienreizēm. Graudainā struktūra nodrošina irdenumu – biezpiens nesalīp un, līdz ar to, saglabājas patīkami baudāms. Īpaši uzticīgi sabalansēta dzīvesveida piekritēji izvēlas tam pievienot ar minerālūdeni. Iepakojums: 400 g, 800 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: pasterizēts vājpiens, pienskābo baktēriju tīrkultūra.
Realizācijas termiņš 11 dienas
3.47 € / 400 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti