Svaigi.lv | Biezpiens vājpiena Lauku

Smiltenes Piens

Biezpiens vājpiena Lauku

2.16 € / 265 g
Lauku biezpiena augstā kvalitāte tiek iegūta, pateicoties jaunajām tehnoloģijām un meistaru profesionalitātei. To var baudīt sagrieztu šķēlītēs, kā sieru, var pievienot svaiga, vijīga medus karoti vai vecmāmuļas gatavotu ievārījumu. Tāpat vājpiena biezpienu ļoti plaši iespējams izmantot dažādu krēmu un bagātīgu pildījumu pagatavošanai. Uzglabāšana – līdz pat 12 dienām! Iepakojums: 265 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: pasterizēts vājPIENS, PIENSkābo baktēriju tīrkultūra.
Realizācijas termiņš 10 dienas
2.16 € / 265 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

15 Jūnijs
Ceturtdiena
16 Jūnijs
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti