Ko mēs dāvināsim šogad?

Ko mēs dāvināsim šogad?

Blogs Jaunumi

Ko mēs dāvināsim šajos svētkos? Lielu daļu no dāvanām ģimenei, draugiem un kolēģiem iegādāsimies pie mums, Svaigi.lv, jo tā ir ērtāk – laiks ap svētkiem pie mums, darbā ir gana spraigs un laika, ko veltīt pastaigām pa veikaliem un dāvanu meklējumos patiešām nav.

Elīna Novada: “Man no sirds patīk dāvināt. Sagatavot, iepakot un pasniegt, sagādājot prieku reizē sev pašai un tuvākajiem. Jo īpaši pašiem mazākajiem - viņu prieks par dāvanām ir grandiozs. Maniem bērniem rūķītis nāk katru nakti jau mēnesi pirms Ziemassvētkiem, lai vieglāk svētkus sagaidīt, atnesot pa kādai praktiskai lietiņai vai gardam našķim no Svaigi.lv plauktiem. Svētkos dāvināšu to, ko mazās sirsniņas lūgušas vēstulē vecītim, bet klāt likšu kādu karameļu spieķīti, sukāžu paciņu vai cepumiņus, kas tiešām bērniem garšo.”

Diāna: “Saviem tuvākajiem dāvanas esmu jau sagādājusi. Jāsaka godīgi, es esmu praktiska savās dāvināšanas tradīcijās, jo man nepatīk nevajadzīgi nieki. Dāvināšu garšvielu komplektus, kafijas krūzītes rītam un bļodas, bļodas, bļodas (tās piepildīšu ar piparkūkām, mandarīniem vai āboliem).
Elīnai un vēl dažiem draugiem dāvināšu to pašu, ko jau iepriekšējos gadus. Ja Tev šķiet, ka garlaicīgi, tad nebūt tā nav - tās ir dāvināšanas tradīcijas, kas gluži nemanot izveidojušās jau gadu no gada. Dažkārt šķiet, ka draugi jau noteikti šīs lietas no manis pat gaida. Un es pārsteidzu ar saturu un izpildījumu!”

Ceram, mēs Tevi iedvesmojām!