Pasūti produktus un dāvanas tuvākajiem!

Pasūti produktus un dāvanas tuvākajiem!

Blogs Jaunumi

Bagātīgs pašmāju produktu grozs vai dāvanu komplekts ir lielisks veids, kā iepriecināt tuvākos ar ko gardu gan ikdienā, gan svētku laikā.

Mūsu klienti jautā: "Vai šajos mainīgajos laikos pasūtījumu var pasūtīt citam cilvēkam - vecākiem, tuviniekiem, draugiem, darba kolēģiem, sadarbības partneriem, un Svaigi.lv nodrošina piegādi manā vārdā?"

Mēs atbildam: "Var! Mēs ar prieku noformēsim pasūtījumu un piegādāsim norādītajam saņēmējam Svaigi.lv pasūtījuma kasti, gatavu produktu grozu vai skaisti iesaiņotu dāvanu. Ja palūgsi, mēs klāt pievienosim arī kartīti ar sveiciena tekstu."

Par pasūtīšanas kārtību. Droši veic pasūtījumu, norādi saņēmēja adresi un kontaktinformāciju, grozā komentāra laukā uzraksti, kas mums par pasūtījumu ir jāzina, piemēram, nepievienot rēķinu, pievienot kartīti, atstāt pie durvīm vai jebko citu.

Mēs noorganizēsim arī dāvanu sūtījumus pa Latviju caur pakomātiem, ja tas ir nepieciešams, lai svētkos kaut virtuāli mēs visi būtu viens otram tuvāk. Vien dod mums ziņu caur komentāra lauku, ka šāds pakalpojums nepieciešams.

Ja vēlies, lai vairākus sūtījumus nosūtam ar pakomāta vai kurjera starpniecību dāžādiem saņēmējiem, acinām katru pasūtījumu noformēt kā atsevišķu pasūtījumu www.svaigi.lv.

Ja vēlies ko pajautāt, zini, mēs esam tepat tuvu svaigi@svaigi.lv vai 24335225.

Apskati visus dāvanu komplektus šeit: VISAS DĀVANAS