Drosme ir vārds, kas raksturo šo gadu

Drosme ir vārds, kas raksturo šo gadu

Blogs Par mums runā

Šis gads nesis pieredzes, kuras tā vien aicinājušās mūs augt un mācīties, lai atrastu savu vietu notikumos, tos vērojot un arī veidojot. Cauri mainīgajiem laikiem viena doma man bijusi par pamatu, uz kura stāvēt arī grūtos brīžos – mūsu dzīve saraujas un plešas atbilstoši tam, cik drosmīgi mēs pa to ejam. Drosme ir vārds, kas man šo gadu raksturo.

Uzņēmējdarbība no vienas puses ir radoša, no otras puses ļoti izaicinoša nodarbošanās. Pavasara ārkārtējā situācijā vienas dienas laikā trīskāršojās pasūtījumu apjoms Svaigi.lv sistēmā, kam mēs nebijām gatavi. Nedēļas laikā mēs pārkārtojām visu savu darbību, lai paveiktu to, kas nepieciešams – dodot iespēju pašmāju saimniekiem piedāvāt produktus, kad citi pārdošanas kanāli tiem nebija pieejami, un mūsu klientiem saņemt pārtikas produktus droši ar piegādi mājās. Man kā uzņēmuma vadītājai nebija zināšanu, kā rīkoties, bet tikai cilvēcīga drosme pieņemt lēmumu darīt labāko, ko tajā brīdī spēju, lai iedotu darbu desmitiem cilvēku, nodotu pasūtījumus simtiem saimnieku un piegādātu produktus tūkstošiem ģimeņu. Ar šodienas acīm skatoties  varu teikt, ka šie trīs pavasara mēneši ārkārtējās situācijas zīmē ir bijuši grūtākiem un izaicinošākie mēneši manā profesionālajā dzīvē.
 
No malas dažkārt var šķist, ka ir cilvēki, kuri noteikti zina, ko nākotne mums nesīs un kā pareizi rīkoties, tomēr manī ir dziļa pārliecība, ka nav viena scenārija, nav pareizu vai nepareizu lēmumu. Ir vien drosmīgas idejas un aktīva rīcība, no jauna un jauna pieņemot lēmumus, kā rīkoties uz priekšu, lai rastu risinājumus un radītu, ko jaunu. Visiem kopā un katram atsevišķi mums ir uzdevums mūža garumā augt un mācīties, drosmīgi skatoties dzīvei tieši acīs.

Svaigi.lv es izveidoju pirms pieciem gadiem, lai nodrošinātu dabīgus produktus savu un citu ģimeņu bērnu maltītēm. Bieži vien saviem kolēģiem saku, ka mēs jau šodienā darām nākotnes darbu, ar to domājot, ka pasūtīt dabīgu pārtiku internetā no vietējiem ražotājiem ar zināmu izcelsmi īsā produktu piegādes ķēdē ir mans sapnis par nākotni, kurā mēs visi kādu dienu varbūt būsim. Es esmu gandarīta, ja Svaigi.lv kā serviss patiesi kalpo cilvēkiem.

Sagatavots žurnālam "Una", 2020. gada novembrī.