Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Brokastu pārslas, putras

Mazo lāču putra

Biezzupa ķirbju

Bērnu pārtikas produkts ar palielinātu augļu daudzumu, sabalansēts, bez pievienota cukura vai sāls, dabīgs. Pagatavošana: bez vārīšanas, aplejot ar siltu ūdeni vai pienu, pēc velmes pievienojot pikucīti sviesta vai saldo krējumu. Iepakojums: 30 g. SIA LAT FOOD LV ar zīmolu Mazā lāču putra piedāvā ātri pagatavojamas putras un biezzupas bērniem no 6 mēnešu vecuma.
Sastāvs: ķirbis, prosa, kartupeļi, citrons, ķirbju sēklas, sīpoli
Realizācijas termiņš 6 mēneši.
1.70 € / 30 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

20 Maijs
Piektdiena
23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena

Mazo lāču putra

Uzņēmums SIA "Lat food LP" produkta "Mazo lāču putra" ražošanu uzsācis 2017.gada decembrī, Kuldīgas novadā. Produkts radies pateicoties, idejas autores Lauras mazajam dēliņam, kas ir milzīgs putru cienītājs. Meklējot putras veikalu plauktos, netika atrasts vēlamais produkts-dabīgs, bez visa "liekā", tikai augļi un dārzeņi, kas ir tik svarīgi maza bērna uzturā, tāpēc, sākotnēji taisot mājās pašai, radās ideja to turpināt jau daudz plašākā apmērā un to piedāvāt arī citiem, veselīga uztura cienītājiem.
Mūsu devīze "dabīgi ir garšīgi" ir mūsu produktu ražošanas galvenie pamatprincipi, ražot tos dabīgus, bez pievienota cukura vai sāls, jo produkti paši satur vajadzīgās, vērtīgās uzturvielas un minerālvielas,   līdz ar to jūtamas garšas, kādām tām jābūt. Produktu pagatavošanai izmantojam tikai bioloģiskās sastāvdaļas un pavisam drīz piedāvāsim bioloģiski sertificētu produktu. Arvien produktu klāsts tiek paplašināts.

Citi produkti