Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Smartfoody

Granola auzu dzērveņu

Granola auzu dzērveņu no Smartfoody. Dažādos pasaules punktos dīgst un aug tīrs un godīgs spēks – mēs to ņemam un liekam savā produkcijā, lai tas turpinātu dzīvot un vairotu tavu spēku un enerģiju. Negrauzdēti, dīgtspējīgi, bioloģiskā saimniecībā audzēti Latvijas griķi, dzērvenes un medus. Amaranta sēklas no Indijas, čia sēklas no Meksikas un kvinojas sēklas no tālās Bolīvijas. Turcijā augušas zīdkoka ogas, izslavētās godži un inku ogas, ko papildina dabīgā šokolāde. Mēs meklējām, atradām un apvienojām uzturvielām bagātākās sastāvdaļas no visas pasaules, lai izveidotu The Beginnings brokastu musli. Iepakojums: 200 grami. SIA Smartfoody ar zīmolu The beginnings piedāvā dabīgas uzkodas, bagātas ar vērtīgām uzturvielām, bez garšas uzlabotājiem no Latvijā audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvdaļas: auzu pārslas bezglutēna 50%, agaves sīrups, lazdu rieksti, linsēklas, zemesriekstu eļļa, kokosriekstu čipsi dzērvenes sublimētas 2%,kanēlis.
Realizācijas termiņš Realizācijs termiņš: 4 mēneši.
3.59 € / 200 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

21 Janvāris
Piektdiena
24 Janvāris
Pirmdiena
27 Janvāris
Ceturtdiena

Smartfoody

Smartfoody SIA ar zīmoluThe beginnings rada 100% dabiskas veselīgas uzkodas no augļiem, dārzeņiem un sēklām. Ik rīts Tavā dzīvē ir kā iespēja jaunam sākumam – mazliet citādākam, veselīgākam, enerģiskākam un dzīvespriecīgākam. Mēs varam Tev palīdzēt rast jaunu sākumu sevī, piedāvājot brīvību no konservantiem, mākslīgajiem saldinātājiem, transtaukskābēm, sintētiskajām krāsvielām un citiem jauno pārtikas tehnoloģiju “brīnumiem”. Tev tikai jāizvēlas pievērsties tam, kam pievērsāmies mēs – dabiskumam, jo viss jau sākotnēji ir radīts perfekts gan uzturvērtības, gan izskata un garšas ziņā, un nav vajadzības to uzlabot, padarīt sārtāku, spīdīgāku, saldāku.

Citi produkti