Svaigi.lv | Grauzdētas pupas Pupuchi šokolādē

Zekants

Grauzdētas pupas Pupuchi šokolādē

2.46 € / 70 g
Grauzdētas MINI pupas ŠOKOLĀDĒ Mini pupas PUPUCHI šokolādē. Grauzdētas pupiņas kopā ar augstas kvalitātes piena šokolādi – izsmalcināts našķis, kas ies pie sirds ikvienam saldummīlim. Produkta izgatavošanā izmantotas tikai dabīgas izejvielas, nesatur ĢMO un sojas lecitīnu. Iepakojums: 70 g. 12 mēneši Uzņēmums Zekants SIA ar zīmolu Pupuchi ražo bez eļļas grauzdētas uzkodas no cūku pupām gan mazām - MINI, gan lielām - XL, saldas un sāļas.
Sastāvs: grauzdētas cūku pupas,PIENA šokolāde ( cukurs, kako sviests, kakao masa, pilnPIENA pulveris, dabīga vaniļas garšviela.Var saturēt SEZAMA, ZEMESRIEKSTU un RIEKSTU daļiņas.
2.46 € / 70 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Jūlijs
Ceturtdiena
26 Jūlijs
Piektdiena
29 Jūlijs
Pirmdiena
30 Jūlijs
Otrdiena
31 Jūlijs
Trešdiena

Zekants

Zandas Ozolas lolots uzņēmums, kas ar Latvijas Lauksaimniecības Universitātes inovāciju palīdzību radis iespēju Latvijas cūku pupas parvērst gardos un gaisīgos kraukšķos. No Zandas iemīļotā tradicionālā kultūrauga nu radīts šķiedrvielām un olbaltumvielām bagāts produkts, ar ko lepoties un piedāvāt ikvienam, kas vēlas našķoties veselīgi! Pateicoties Pupuchu augstajam olbaltumvielu un salikto ogļhidrātu daudzumam, tas ir gudrs ēdienkartes papildinātājs sportistiem un aktīvu dzīvesveidu piekritējiem un samazinātais tauku saturs dod iespēju cūku pupu uzkodu izmantot diētiskā uzturā.
Saimniece pati par savu produktu saka tā: "Mums Pupuchi garšo un ceram, ka arī citi tos novērtēs!"

Citi produkti

Saistītie raksti