Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Čipsi

Kale Latvija

Čipsi Kalē Gardēdis

Lai saglabātu augsto vitamīnu un minerālu saturu, tas tiek žavēts - zemos grādos, nevis cepts. Visas garšas ir piemērotas vegāniskai pārtikai, ar zemu tauku saturu, bez pievienotas eļļas žāvēšanas procesā. Augsts šķiedrvielu saturs. Bagātīgs ar K, C, A vitamīniem Dzelzi, Olbatumvielām, selēnu. Zems sāls un cukura saturs. Kale čipsi “Gardēdis” Bagātīga garšu buķete, kuras pamatā ir olbaltumvielas no augu valsts izcelsmes - rauga pārslu saturs un kraukšķīgas mandeles. Garšas viesuli veido veselas 9 sastāvdaļas Iepakojums: 40 g.
Sastāvs: saulespuķu sēklas, sāls, cukurs, olīveļļa.
Realizācijas termiņš 12 mēn.
4.88 € / 40 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Kale Latvija

Sigulda

Jauns stāsts par to, kā ar mīlestību no sēkliņas tapis pašu audzēts bioloģisks Kalé kāposts jeb Lapu kāposts. Sentēvu tradīcijas modernā formā.
Kale jeb lapu kāposts Latvijā ir audzis jau no 15.gadsimta, Kalē restaurē sentēvu tradīcijas un pasniedz Kale mūsdienīgās formās, ieturot augstākās kvalitātes nianses garšai.
Kale Latvia Organic ir vienīgais uzņēmums Ziemeļeiropā, kas veido unikālus produktus no Kale jeb lapu kāposta. Šis augs visā pasaulē ir atzīts par “superproduktu”, kurš bagātīgi satur daudz organismam nepieciešamos vitamīnus, kā dzelzi, C vitamīnu un K vitamīnu. Pamatā visi produkti ir vegāniski, bez glutēna, ar augstu vitamīnu un škiedrvielu saturu.

Citi produkti