Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dārzeņi

LM Product

Ķirbis Uchiki Kuri bio

2.08 € / 1 kg
Ķirbis Uchi Huri no Lienas Dārziņa. Ķirbji piemēroti cepšanai. Pieder pie Tibetas jeb dziedniecisko ķirbju grupas, kas ieteicams organisma tīrīšanai un spēcināšanai. Augļa masa ~1,5 kg. Augļi saldi, ar riekstu garšu. Mīkstums gaļīgs, satur daudz pektīna. Miziņa ļoti plāna. Liena Muceniece Lielvārdes novadā audzē dārzeņus un zaļumus. Lienas medus piedāvā medu un medu ar garšvielām.
2.08 € / 1 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

LM Product

Lienas bērnība saistās ar vecāku darbu slavenajā kolhozā Lāčplēsis un tieši tur radušies pirmie aizmetņi saimniecībai, ko šodien Liena pati nosaukusi par Lienas Dārziņu. Par senu tradīciju nosauktā saimniekošana, apgādājot sevi un ģimeni ar savā dārzā audzētiem augļiem un dārzeņiem, pāraugusi par nelielu saimniecību, kas nu šo iespēju piedāvā arī citiem un ir ceļā uz bioloģiskā statusa iegūšanu.

Liena saimnieko bioloģiski, piedāvājot medu ar zīmolu Lienas Medus un dārzeņus ar zīmolu Lienas Dārziņš. Bioloģiskā sertifikāta Nr. 01- 3500 / 17.

Citi produkti

Undefined Property