Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dārzeņi

Birzuļi

Topinambūri bio

Bioloģiski audzēti topinambūri no Birzuļu zemnieku saimniecības. Pēc garšas tie nedaudz atgādina riekstus, bet pēc konsistences tie ir ļoti mīksti, protams, ja izcepti. To izmantošanas iespējas ir plašas, sākot no krēmzupām, beidzot ar salātiem un sacepumiem. Ja nezini, ko darīt ar topinambūriem, pagatavo tos tieši tāpat kā jaunos kartupeļus: kārtīgi nomazgā, noberz liekās smiltis (ja vēlies, var bumbuļus mizot, bet, ja tie ir no pašu dārza vai ekoloģiski audzēti, var miziņu arī atstāt), sagriež topinambūrus uz pusēm vai daiviņās un liek bļodā. Apslaki topinambūru ar olīveļļu, pievieno sāli un garšaugus (ar rokām apviļā bumbuļus, lai visi būtu noklāti ar eļļu un garšaugiem) un liek tos uz cepamās plāts, kas izklāta ar cepamo papīru un cep 15-20 minūtes 180 grādos, līdz tie kļuvuši mīksti. Iepakojums: 500 g. ZS Birzuļi uzsākuši pārejas periodu uz bioloģisku saimniecību un piedāvā trušu gaļu un trušu gaļas izstrādājumus, dažādus dārzeņus un putnu olas.
2.60 € / 500 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

20 Maijs
Piektdiena
23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena

Birzuļi

Īsta ģimenes simniecība no Vidzemes puses, kas tiek saukta par Rankas Birzuļiem. Tas tādēļ, ka ar šādu nosaukumu zemnieku saimniecības Latvijā ir vairākas un tas atšķirt vienu no otras palīdz vietas nosaukums, nu gluži kā vecajos laikos, kad māju, vārdu un uzvārdu došana tik uzsākta. Saimniecība piedāvā bioloģiski audzētus dārzeņus, zaļumus un vistu olas.

Saimniecība ir bioloģiski sertificēta, sertifikāta Nr. 01-3219/15. 

Citi produkti