Pārtika

Dzīvei

Izlases

Dāvanas

Izvēlētā Tirgus diena:
Trešdiena, 01.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Trešdiena, 01.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dāvanas uzņēmumiem

Tāpat kā Jūsu uzņēmumam ir savs stāsts, arī Svaigi.lv produktiem ir savs īpašs stāsts - nācis no visiem Latvijas nostūriem, kopā savīts. Mēs apvienojam labāko no Latvijas saimnieku produktiem un meistaru darbiem. Aiz katra produkta ir īsts saimnieks! Mūsu pašu! Svaigi.lv piedāvājumā ir plašs produktu sortiments - mums ir ar ko pārsteigt Jūsu kolēģus, klientus un sadarbības partnerus. Apskati jau gatavus dāvanu komplektus vai izvēlies Svaigi.lv dāvanu karti īpašiem pirkumiem.

Šogad mūsu dāvanu stāstā ir īpaša vieta arī sapņiem. Sadarbībā ar biedrību Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi, īpašu vietu īpašiem cilvēkiem RB Cafe un Latvijas SOS Bērnu ciematiem, aicinām dāvināt iespēju piepildīt kvēlākās vēlmes par neatkarīgu dzīvi, par dzīvi ģimenē, sapni būt par pilnvērtīgi sabiedrības daļu. Pievienojot dāvanu komplektiem kādu no šo organizāciju produktiem, Jūs veicat ziedojumu šiem projektiem.

Ielūkojies Svaigi.lv dāvanu komplektu piedāvājumā, kopā 40 dažādi dāvanu komplekti.
Spied šeit: Dāvanas Ziemassvētki 2021.

Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Piegādāsim dāvanas uz Jūsu biroju vai katram dāvanas saņēmējam individuāli.

Lai uzzinātu vairāk par korporatīvajām dāvanām, produktiem uzņēmuma svētku reizēm un ikdienai, aicinām sazināties!

Elīna Novada
Svaigi.lv saimniece
Tālrunis: 24335225
E-pasts: svaigi@svaigi.lv