Svaigi.lv | Dāvanu komplekts Nr 16

Svaigi.lv grozi

Dāvanu komplekts Nr 16

37.00 € / gab
Dāvanu komplekts ar dažādiem produktiem no mūsu saimniecībām. Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Dāvanu kompleta fotogrāfijai ir informatīvs raksturs, tās sastāvs var tikt mainīts saglabājot komplekta vērtību. Iespējams izvēlēties aizvietot kādu no produktiem, to izņemot vai papildinot ar jeb kuru citu produktu no mūsu piedāvājuma. Sazinieties: svaigi@svaigi.lv.
The Beginings, Mandeļu cepumi ar apelsīnu , 80 g , Skrīveru Saldumi, Aprikozes tumšajā šokolādē, 100 g, Delikato, Pastēte griķu, 50 g, Zekants, Cūku pupas Mini ar sieru, 50 g Krippu, Krekeri ar sīpoliem, 80 g Hrum-hrum, Siers kraukšķīgais Kūpināts, 35 g, Positive foods, Ziemas konfekte, 190 g Ābolis, Ziemābolis, 800 ml.
37.00 € / gab

Tirgus dienas

Tirgus diena

15 Jūnijs
Ceturtdiena
16 Jūnijs
Piektdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti

Saistītie raksti