Svaigi.lv | Dāvanu komplekts Nr 21

Svaigi.lv grozi

Dāvanu komplekts Nr 21

45.99 € / gab
Dāvanu komplekts ar dažādiem produktiem no mūsu saimniecībām. Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Dāvanu komplekta fotogrāfijai ir informatīvs raksturs, tās sastāvs var tikt mainīts saglabājot komplekta vērtību. Iespējams izvēlēties aizvietot kādu no produktiem, to izņemot vai papildinot ar jeb kuru citu produktu no mūsu piedāvājuma. Sazinieties: svaigi@svaigi.lv.
Delikato, Brieža gaļas pastēte, 50 g, Dabas gardumi, Salmiņi upeņu, 100 g Positive foods, Čunguri tumšās šokolādes, 60 g Caps, Melnās standziņas, 100 g, The Beginings, Mandeļu pekanriekstu cepumi, 80 g, Zekants, Cūku pupas ar sāli, 50 g Skrīveru saldumi, Šokolāde tumšā ar ķiršiem, 90 g, Lielezers, Rudzu piparkūkas ar šokolādi, 180 g, Organic products, Tēja rudzupuķu bio, 10 g, Sīkstulis, Kaltēta vērša gaļa Original, 20 g, Siliņi, Medus, 90 g.
45.99 € / gab

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Marts
Piektdiena
07 Marts
Ceturtdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti

Saistītie raksti