Svaigi.lv | Dāvanu komplekts Nr 28

Svaigi.lv grozi

Dāvanu komplekts Nr 28

44.00 € / gab
Dāvanu komplekts ar dažādiem produktiem no mūsu saimniecībām. Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Dāvanu komplekta fotogrāfijai ir informatīvs raksturs, tās sastāvs var tikt mainīts saglabājot komplekta vērtību. Iespējams izvēlēties aizvietot kādu no produktiem, to izņemot vai papildinot ar jeb kuru citu produktu no mūsu piedāvājuma. Sazinieties: svaigi@svaigi.lv.
Krippu, Krekeri zirņu ar bietēm, 80 g, Positive foods, Ziemas konfekte upeņu, 190 g Caps, Sarkanie biešu cepumi, 120 g, Caps, Šokoādes tāfelīte, gab, Flora, Piparkūkas, 200 g, Ramkalni, Sukādes Dzērveņu, 100 g, Zekants, Cūku pupas Mini ar piri piri pipariem, 50 g The Beginings, Tomātu krekeri, 80 g, Delikato, Brieža gaļas pastēte, 50 g.
44.00 € / gab

Tirgus dienas

Tirgus diena

14 Decembris
Ceturtdiena
15 Decembris
Piektdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti

Saistītie raksti