Svaigi.lv | Gardēžu komplekts Nr 1

Svaigi.lv grozi

Gardēžu komplekts Nr 1

100.00 € / komplekts
Dāvanu komplekti ir pieejami uz iepriekš pasūtīšanu, noformē sūtījumu un mēs ar Tevi sazināsimies par piegādes dienu. Dāvanu komplekts ar dažādiem produktiem no mūsu saimniecībām. Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Dāvanu komplekta fotogrāfijai ir informatīvs raksturs, tās sastāvs var tikt mainīts saglabājot komplekta vērtību. Sazinieties: svaigi@svaigi.lv.
Čipsi, krekeri, siers, Grauzdētas cūku pupas, kambuča, Mērčābolis, cepumi, Sēklu maize, Konfektes marmalāde, Pesto, Aknu pastēte, Siera cepumi, Cepumi šokolādē, Griķu pastēte, Salami desa, kaltētas gaļas uzkodas.
100.00 € / komplekts

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Jūlijs
Ceturtdiena
26 Jūlijs
Piektdiena
29 Jūlijs
Pirmdiena
30 Jūlijs
Otrdiena
31 Jūlijs
Trešdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti