Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dāvanas

Svaigi.lv grozi

Grozs dāvanai Nr 1

74.79 € / gab
Dāvanu komplekts ar dažādiem produktiem no mūsu saimniecībām. Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Dāvanu kompleta fotogrāfijai ir informatīvs raksturs, tās sastāvs var tikt mainīts saglabājot komplekta vērtību. Sazinieties: svaigi@svaigi.lv.
Āboli Latvijas, 1 kg, Bumbieri Latvijas, 1 kg, Burkāni Latvijas, 1 kg, Gurķis Latvijas, Ķiršu tomāti Latvijas, 250 g, Durbes veltes, Marinēti gurķi, 700 g, Kunturi, Kūpināta cūkgaļas servelāde, 250 g, Limbažu siers, Siers Grande Duro cietais siers, 180 g, ZeMaize, Sēklu maize, 500 g, Pesto Kalē Vegāniskais, 200 ml, Daces Zaļumi, Mikrozaļumi zirņu, Rozmarīns podiņā, Caps, Krāsainie cepumi, 150 g, Liepkalni, eklēru izlase mix, 300 g, Delikato, Griķu pastēte, 100 g, Delikato, Brieža pastēte, 100 g, Liepkalni, Pīrādziņi siera kabatiņas, 180 g.
74.79 € / gab

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti