Svaigi.lv | Grozs dāvanai Nr 2

Svaigi.lv grozi

Grozs dāvanai Nr 2

87.69 € / komplekts
Dāvanu komplekti ir pieejami uz iepriekš pasūtīšanu, noformē sūtījumu un mēs ar Tevi sazināsimies par piegādes dienu. Dāvanu komplekts ar dažādiem produktiem no mūsu saimniecībām. Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Dāvanu komplekta fotogrāfijai ir informatīvs raksturs, tās sastāvs var tikt mainīts saglabājot komplekta vērtību. Sazinieties: svaigi@svaigi.lv.
Āboli Latvijas, 1 kg, Bumbieri Latvijas, 1 kg, Burkāni Latvijas, 1 kg, Gurķis Latvijas, Salāti ozollapu zaļi, Ābolis, Ābolis sula, 800 ml, Kunturi, Kūpināta cūkgaļas servelāde, 250 g, Limbažu siers, Siers Grande Duro cietais siers, 180 g, ZeMaize, Sēklu maize, 500 g, Zeldari, Dārzeņu čipši Mix, 100 g, Daces Zaļumi, Mikrozaļumi zirņu, Tēja, Saules spēks, Ozoliņi, 30 g Siliņi, Medus, 150 g, Citrons bio Ingvers bio Ķiploks bio Mada, Karamelizēti sīpoli, 200 g, Liepkalni, Spinātu mazmaizītes, 200 g, Delikato, Truša gaļas pastēte, 50 g, Mētru gardumi, Cidoniju sukādes, 300 g.
87.69 € / komplekts

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Jūlijs
Ceturtdiena
26 Jūlijs
Piektdiena
29 Jūlijs
Pirmdiena
30 Jūlijs
Otrdiena
31 Jūlijs
Trešdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti

Saistītie raksti