Svaigi.lv | Grozs dāvanai Nr 3

Svaigi.lv grozi

Grozs dāvanai Nr 3

93.20 € / gab
Dāvanu komplekts ar dažādiem produktiem no mūsu saimniecībām. Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Dāvanu kompleta fotogrāfijai ir informatīvs raksturs, tās sastāvs var tikt mainīts saglabājot komplekta vērtību. Sazinieties: svaigi@svaigi.lv.
Āboli Latvijas, 1 kg, Bumbieri Latvijas, 1 kg, Burkāni Latvijas, 1 kg, Gurķis Latvijas, Salāti ozollapu zaļi, Brokoļi bio, 500 g, Puķkāposti bio, Mada, Ķiploku čilli, Lapsas māja, Humuss turku zirņu, 200 g, Bruknas Ķiploks, Garšvielu maisījums brūnais, 50 g, Bruknas Ķiploks, Pulveris ķiploku, 50 g, ZeMaize, Sēklu maize, 500 g, Zeldari, Dārzeņu čipši Mix, 100 g, Daces Zaļumi, Mikrozaļumi redīsi, Citrons Ingvers Ķiploks Delikato, Truša gaļas pastēte, 50 g, Čipsi Kalē Gardēdis, 140 g, Saules klaips, Veselības maize bez cukura, 400 g, Lapsas māja, Cepumi pikantie siera, 150 g.
93.20 € / gab

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti

Saistītie raksti