Svaigi.lv | Biezpiena deserts ar apelsīnu garšas bumbiņām

Smiltenes Piens

Biezpiena deserts ar apelsīnu garšas bumbiņām

1.63 € / 130 g
Ikviens mirklis var kļūt par aizraujošu piedzīvojumu, ļaujoties šī maigā deserta garšas burvībai. Sulīgas apelsīnu bumbiņas un kārdinošs, viegls biezpiens. Ērti izbaudāms jebkurā brīvā brīdī – katram trauciņam ir pievienota neliela karotīte. Iepakojums: 130 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: saldais krējums( 31%), biezPIENS(29%), apelsīnu garšas bumbiņas 15% ( inverta cukura sīrups, ūdens, cukurs, modificēta ciete, cietinātājs kalcija laktāts, skābuma regulētājs ābolskābe, aromatizētājs, biezinātājs natrija algināts, konservants kālija sorbāts, krāsviela ( E 160a), cukurs, citronu sula,citronu miziņas, želatīns.
Realizācijas termiņš 5 dienas
1.63 € / 130 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

15 Jūnijs
Ceturtdiena
16 Jūnijs
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti