Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 27.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 27.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Deserti

Smiltenes Piens

Biezpiena deserts ar laima garšas bumbiņām

Šajā unikālajā desertā spirdzinošas Laima sulas bumbiņas savijas vienotā simfonijā ar maigo biezpiena garšu. Palutini sevi jebkurā laikā! Iepakojums: 130 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: saldais krējums( 31%), biezpiens(29%), laima garšas bumbiņām 15% (ūdens, cukurs, modificēta ciete, laima sula, cietinātājs kalcija laktāts, dabīgs laima –citrona aromatizētājs, biezinātāji ( pektīns, natrija algināts) , skābuma regulētāji ābolskābe, askorbīnskābe,konservants kālija sorbāts, krāsvielas ( E 141, E 160a), cukurs, citronu sula,citronu miziņas, želatīns.
Realizācijas termiņš 5 dienas
1.80 € / 130 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

27 Maijs
Piektdiena
30 Maijs
Pirmdiena
02 Jūnijs
Ceturtdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti