Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Deserti

Smiltenes Piens

Biezpiena deserts ar melleņu garšas bumbiņām

Šis izsmalcinātais deserts ir gatavots no tām pašām sastāvdaļā, kas atrodamas slavenajās Smiltenes biezpiena tortēs. Taču, lai vēl vairāk izceltu to nepārspējamo, karalisko garšu, papildināts ar melleņu sulas bumbiņām. Iepakojums: 130 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: saldais krējums( 31%), biezpiens(29%), melleņu garšas bumbiņas 15% ( inverta cukura sīrups, ūdens, cukurs, modificēta ciete, cietinātājs kalcija laktāts, skābuma regulētājs ābolskābe, aromatizētājs, biezinātājs natrija algināts, konservants kālija sorbāts, krāsvielas ( E 153, E 120), cukurs, citronu sula,citrona miziņas, želatīns.
Realizācijas termiņš 5 dienas
1.76 € / 130 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti