Svaigi.lv | Biezpiena torte ar ķiršiem

Smiltenes Piens

Biezpiena torte ar ķiršiem

5.86 € / 500 g
Gaisīga biezpiena un saldā krējuma torte ar kārdinošu šokolādes biskvīta pamatni, bagātīgu ķiršu ievārījuma kārtu un veselu ķiršu dekoru. Skābākam akcentam – dabīga citronu sula.Iepakojums: 500 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: saldais krējums, biezPIENS, ķiršu dekorogas 17.8% (ķirši 60%,glikozes- fruktozes sīrups ,ūdens, pārveidota ciete, cukurs, skābuma regulētājs( trinātrija citrāts) ), biskvīts ( cukurs, sviests, olas, kviešu milti, kakаo pulveris, sāls, cepamais pulveris, vanilīns) , cukurs, ūdens, dabīga citronu sula, želatīns.
Realizācijas termiņš 4 dienas
5.86 € / 500 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

15 Jūnijs
Ceturtdiena
16 Jūnijs
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti