Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Deserti

Smiltenes Piens

Biezpiena torte ar marmelādi

Biezpiena torte ar saldo krējumu, gaisīgu marmelādi un mūsu ziemeļu citrona – cidoniju sulas želeju. Torte ir iesaiņota greznā kārbiņā, kas padara šo Smiltenes meistardarbu par lielisku cienastu jebkura svētku reizē. Iepakojums: 500 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: saldais krējums, biezpiens 20%, ūdens, cukurs, cepumi( kviešu milti, sviests, cukurs, vanilīns), cidoniju sīrups 10%( cidoniju sula, cukurs), sviests, marmelāde 3.4%(cukurs,ūdens, recinātājs pektīns, skābuma regulētāji( citronskābe, nātrija citrāts), citronu eļļa, safloras ekstrakts),svaigas vai saldētas ogas 3.0%( jāņogas, upenes, smiltsērkšķi) , dabīga citronu sula, želatīns.
Realizācijas termiņš 4 dienas
5.05 € / 500 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti