Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Deserti

Dundagas Pienotava

Biezpiena torte Dundaga

Biezpiena torte - Ļoti garšīga torte, kura veidota no 3 atšķirīgām kārtām - citrona, kakao un vaniļas. Torti pārklāj ogu želeja. Torte fasēta ~400g trauciņā. Torti ražo SIA 'Māsas' pēc PLPKS 'Dundaga' pasūtījuma. Dundagas piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs:
Realizācijas termiņš 10 dienas.
4.62 € / 400 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

Dundagas Pienotava

Piena pāstrādes uzņēmums Kurzemes Ziemeļrietumos, kas aizvien pārstrādā un realizē pilnīgi tīrus piena produktus. Ražošanā ļoti daudz izmanto roku darbu, kas ļauj produktiem saglabāt tradicionālās garšas vērtības.
100% Latvijas uzņēmums.

Zīmola pamats - lībieši. Stāsta galvenā ideja ir lībieši. Zināms, ka Dundagu agrāk apdzīvoja lībiešu tauta, līdz ar to Dundagas pienotava ir cieši saistīti ar viņu vēsturi, tradīcijām un rakstiem.  Saimnieki saka: "Tad nu tieši lībiešu rakstus mēs vēlamies izcelt. Tie dažādos veidos būs aplūkojami uz mūsu produktu iepakojumiem - katram produktam, sava zīme un krāsa.''

Citi produkti