Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 04.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 04.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Deserti

Smiltenes Piens

Biezpiena torte MINI ar marmelādi

Biezpiena torte ar saldo krējumu un marmelādi Torte ir iesaiņota greznā kārbiņā, kas padara šo Smiltenes meistardarbu par lielisku cienastu jebkura svētku reizē. Iepakojums: 500 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvdaļas: saldais krējums, biezpiens 21%, smiltsērkšķu ievārījums 19% (smiltsērkšķi 30%, cukurs 28%, glikozes-fruktozes sīrups ,ūdens, recinātājs nātrija algināts , citronu sulas koncentrāts, skābuma regulētājs citronskābe, biezinātājs pektīns, dabīgs aromatizētājs, krāsviela augu karotīni E 160aii), cepumi( kviešu milti, sviests, cukurs, vanilīns), cukurs, marmelāde 9% ( cukurs, glikozes sīrups, ūdens, skābuma regulētāji citronskābe, trinātrija citrāts, recinātājs agars, citronu eļļa, safloras ekstrakts), sviests, ūdens, citronu sulas koncentrāts, želatīns, citronu miziņu pulveris.
Realizācijas termiņš 4 dienas
1.82 € / 110 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena
08 Jūlijs
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti