Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 04.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 04.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Deserti

Smiltenes Piens

Biezpiena torte MINI ar zemenēm un baziliku

Biezpiena torte ar zemenēm un baziliku. Torte ir iesaiņota greznā kārbiņā, kas padara šo Smiltenes meistardarbu par lielisku cienastu jebkura svētku reizē. Iepakojums: 500 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvdaļas: Sastāvdaļas: SALDAIS KRĒJUMS, BIEZPIENS 24%, zemeņu- bazilika ievārījums 19% (zemenes 59%, ūdens, glikozes-fruktozes sīrups, cukurs, pārveidota ciete, baziliks 1%, skābuma regulētājs citronskābe, dabīgais aromatizētājs, krāsviela antocianīni E 163 ), šokolādes biskvīta drumstalas 18% (cukurs, KVIEŠU MILTI, kokosriekstu skaidiņas, augu eļļa (palmu , rapšu), pilngraudu KVIEŠU MILTI, kakao ar samazinātu tauku saturu (5%) ,SŪKALU PULVERIS, modificēta ciete, glikozes sīrups, VĀJPIENA PULVERIS, inverta cukura pulveris, MIEŽU SĪRUPS, irdinātājs (E500), sāls, sīrups, iesala ekstrakts (KVIEŠU), skābuma regulētājs (vīnskābe), aromatizētājs)), cukurs, ūdens, SVIESTS, želatīns, citronu sulas koncentrāts, kanēlis.
Realizācijas termiņš 4 dienas
1.82 € / 110 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena
08 Jūlijs
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti