Svaigi.lv | Biezpiena torte Siera ar citronu krēmu

Smiltenes Piens

Biezpiena torte Siera ar citronu krēmu

10.25 € / 950 g
No viegla svaigā siera un bagātīga saldā krējuma uzburta aristokrātiska kūka ar atspirdzinošu citronu krēmu, kas gatavots, ievērojot tradicionālu franču citronu pīrāga – tarte aux citrone – recepti. Izcilam noslēgumam dekorēta ar kārdinošu tumšo šokolādi. Un protams – nekādu konservantu. Iepakojums: 950 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvdaļas: svaigais siers 35% (krējums, biezPIENS, sviests, paniņu pulveris, ūdens, emulģējošā sāls (trinātrija citrāts), želatīns, sāls, skābuma regulētājs PIENSkābe), citronu krēms 17% (cukurs, ūdens, olas, sviests, dekstroze, citronu koncentrāts, modificēta ciete, emulgators( mono un diglicerīdu taukskābes), skābuma regulētājs trinātrija citrāts, konservants kālija sorbāts, pārtikas krāsvielas karotīni, dabīgs citronu aromāts), saldais krējums, cukurs, cepumi (kviešu milti, sviests, cukurs, vanilīns), ūdens, sviests, tumšā šokolāde (kakao masa, cukurs, emulgators lecitīns (SOJAS), dabīga aromatizētājs (vaniļa)), citronu sula , želatīns.
Realizācijas termiņš 4 dienas
10.25 € / 950 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

14 Decembris
Ceturtdiena
15 Decembris
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti