Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 27.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 27.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dezinfekcijas līdzekļi

Svaigi.lv pieliekamais

Dezinfekcijas līdzeklis virsmām Sonett

Īpašības un iedarbība: šķīdums – gatavs lietošanai. Spirts kopā ar dabīgām ēteriskām eļļām efektīvi iznīcina visas sēnītes un baktērijas: kā salmonellu, stafilokokus vai e-coli baktērijas jau 2 min. laikā. Virsmu un iekārtu dezinficēšanai virtuvēs, vannas istabās, tualetēs dzīvojamās, sabiedriskās, kā arī ražošanas telpās un teritorijās. Lietošana: uzsmidziniet tieši uz tīrāmā objekta vai virsmas, atstājiet uz 2 min., noskalojiet ar ūdeni, ja nepieciešams. Lietojiet labi ventilētās telpās. Sastāvs: aktīvā viela 70% spirts(augu izcelsmes etanols), <1% bioloģiski kontrolēti audzētas salvijas un lavandas ēteriskās eļļas(satur Linalool), ūdens.Iepakojums 500 ml. Zīmols: Sonett.
Sastāvs: aktīvā viela 70% spirts(augu izcelsmes etanols), <1% bioloģiski kontrolēti audzētas salvijas un lavandas ēteriskās eļļas(satur Linalool), ūdens.
Realizācijas termiņš Norādījumi par pirmo palīdzību: ja ieelpots-nodrošiniet svaiga gaisa piekļuvi, simptomu gadījumā griezieties pēc medicīniskas palīdzības; ja norīts-neizraisiet vemšanu, izskalojiet muti un dodiet dzert daudz ūdens, nodrošiniet ar medicīnisku aprūpi; ja līdzeklis nonāk saskarē ar ādu, nomazgājiet to ar siltu ūdeni, ja ādas kairinājums nepazūd konsultējieties ar ārstu; ja līdzeklis nonāk saskarē ar acīm, kārtīgi izskalojiet tās ar lielu daudzumu ūdens un konsultējieties ar ārstu
9.78 € / 500 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

27 Maijs
Piektdiena
30 Maijs
Pirmdiena
02 Jūnijs
Ceturtdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti