Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dzērieni

Tālavas Sidrs

Karstais sidrs Ābolu ar dzērvenēm bezalkoholisks

Neparasts karstais dzēriens – ne lāses alkohola, bet daudz siltuma gan vēsai ziemas novakarei, gan atbildīgai kopābūšanai ik dienas! Bezalkoholiskais karstais dzēriens apvieno rudens ābolu sulas svaigumu ar dzērveņu, medus un īpaši izvēlētu garšvielu notīm neparastā garšas piedzīvojumā. Nojaucam robežas – tagad bez alkohola un bez vecuma ierobežojuma varat baudīt Ziemeļvalstīs iecienīto karsto sidru un bāra kokteiļu garšas saspēli. GARŠA • SMARŽA : dzērienam ir dabīga, tumši sārta krāsa, ko rada Latvijas dzērvenes, un ziemīgas, siltas garšas nianses, aromātos virmojot kanēlim. Baudiet to vakaros mājās, dāviniet vai ņemiet līdzi termosos ziemas pārgājienos! Iesakām baudīt uzsildītu 50-70°C temperatūrā. Nav nepieciešams pievienot papildu garšvielas!
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
8.50 € / 750 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

Tālavas Sidrs

Tālavas sidra darītavā Gulbenē kopš 2014. gada ar aizrautību tiek radīti 100% dabīgi augstākās kvalitātes sidri modernam un aizraujošam dzīves stilam. Tie gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs - baudāms gan ikdienā, gan svētkos!
Apvienojot tradicionālas sidra fermentēšanas metodes, modernas tehnoloģijas un mūsdienīgu izpratni par Latvijas un pasaules garšām, darītavas saimnieki tiecas uz izcilu kvalitāti un nebaidās eksperimentēt, piedāvājot ikvienam baudīt saprotamas garšas un inovatīvus produktus modernā iepakojumā.

Citi produkti