Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dzīvei

6.39 € / 3 kg
Gudrās ogles tiek ražotas no zāģu skaidām, pēc inovatīvas tehnoloģijas tās presējot briketēs (kuras iespējams izmantot apkurē - siltuma nodrošinašanai), briketes speciālā pirolīzes procesā tiek pārvērstas oglēs, kuru blīvums ir lielāks, kā koksnei dabā, tādejādi ievērojami palieliot to degšanas ilgumu un pagatavošanas temperatūru grilā/ speciālās krāsnīs, kurās tiek gatavots ēdiens. Ogļu izgatavošanas procesā netiek izmantotas ķīmiskās vielas un līme, kas padara šo produkciju 100% organisku un dabai draudzīgu. Iepakojums: 3 kg.
Restoāna kvalitātes kokogles; 2-3x ilgāks degšanas laiks nekā ar parastajām kokoglēm; Sakarst līdz 900C un vairāk; Mazāk pelnu; Infrasarkanie stari ļauj pagatavot lielākus un biezākus gaļas gabalus ātrāk; Vienā lietošanas reizē nepieciešams 2-3x mazāk ogļu; Sulīga un neapdegusi gaļa/ dārzeņi.
6.39 € / 3 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Smart Charcoal

Uzņēmums, kas seko līdzi laikam, radot dabai draudzīgus produktus.
2019. gadā uzbūvēta ražotne Koknesē, kur pēc jaunas tehnoloģijas tiek izgatavotas briketes un brikešu kokogles.
Uzņēmuma mērķis ir maksimāli efektīvi izmantot kokapstrādes procesā izveidojušos atlikumus - zāģu skaidas, lai veidotu tām pēc iespējas lielāku pievienoto vērtību.
Koknesē izvietotās rūpnīcas ražošanas jauda ir 450 tonnas Gudro ogļu mēnesī.
Smart charcoal ražo augstas kvalitātes ekoloģiskas briketes un brikešu kokogles, kas, radītas inovatīvas tehnoloģijas pārstrādes procesā un ir blīvākas nekā koksne dabā.
Izejmateriāls (kokskaidas) iegūtas saskaņā ar ilgtspējīgu meža apsaimniekošanas standartu prasībām. Kokogļu un brikešu ražošanas process ir 100% dabīgs, jo tajā netiek izmantoti ķīmiski piejaukumi.

Citi produkti