Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dzīvei

Ecofit

Cietais eko šampūns Šokolāde

Sausais šampūns normāliem matiem. Līdzvērtīgs diviem standarta šampūna iepakojumiem. Svars: 55 gr. 100% dabiskas izejvielas Bagātināts ar organisko kakao pulveri no Dominikānas. Plusi: * Jūs nepiesārņojat apkārtējo vidi ar iepakojumu (Zero waste) * 100% dabiskas izejvielas * bez sulfātiem * ļoti labi puto * melnās rugtās šokolādes aromāts *var lietot bērni un grūtnieces Izmantošana: Pasmērējiet ar šampūna gabaliņu slapjo galvu un tas uzreiz pārvērtīsies putās. Tālāk dariet visu kā parasti mazgājot galvu. Šis šampūns izgatavots Francijas dienvidos tikai no pilnīgi dabiskām izejvielām.
Sastāvā: Sodium cocoyl isethionate, theobroma cocoa (cocoa) seed powder *, stearic acid, theobroma cocoa (cocoa) seed butter *, aqua / water / ear, coconut fatty acid, decyl glucoside, lauryl glucoside, sodium isethionate, glycerin * * organic labeled
12.47 € / 55 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena
27 Maijs
Piektdiena

Ecofit

Uzņēmums Ecofit kopš 2016. gada piedāvā produkciju, kas vienlaicīgi ir nepieciešama un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi. Kā paši uzņēmuma saimnieki saka: "Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu!".

Citi produkti