Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Svaigi.lv pieliekamais

Dezinfekcijas līdzeklis rokām Sonett

Efektīva pret baktērijām, sēnītēm, apvalkotiem vīrusiem, visiem gripas vīrusiem un norovīrusiem? Pieejams: 300 ml. Sastāvs: aktīvā viela 70% spirts(augu izcelsmes etanols), <1% bioloģiski kontrolēti audzētas salvijas un lavandas ēteriskās eļļas(satur Linalool), ūdens.Iepakojums 500 ml. Zīmols: Sonett.
Sastāvs: aktīvā viela 70% spirts(augu izcelsmes etanols), <1% bioloģiski kontrolēti audzētas salvijas un lavandas ēteriskās eļļas(satur Linalool), ūdens.
Realizācijas termiņš Norādījumi par pirmo palīdzību: ja ieelpots-nodrošiniet svaiga gaisa piekļuvi, simptomu gadījumā griezieties pēc medicīniskas palīdzības; ja norīts-neizraisiet vemšanu, izskalojiet muti un dodiet dzert daudz ūdens, nodrošiniet ar medicīnisku aprūpi; ja līdzeklis nonāk saskarē ar ādu, nomazgājiet to ar siltu ūdeni, ja ādas kairinājums nepazūd konsultējieties ar ārstu; ja līdzeklis nonāk saskarē ar acīm, kārtīgi izskalojiet tās ar lielu daudzumu ūdens un konsultējieties ar ārstu
8.75 € / 300 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

21 Janvāris
Piektdiena
24 Janvāris
Pirmdiena
27 Janvāris
Ceturtdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti