Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 20.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 20.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Ecofit

Higiēniskās paketes Nakts

Izgatavoti no 100% organiskās kokvilnas un bez visādiem piejaukumiem sastāvā. Nakts ieliktnīši - garāki un ar speciāliem 'spārniņiem', pateicoties kuriem jūs jutīsieties labi pasargāta gan naktī, gan sportojot. Lai tos būtu ērti ņemt līdzi, ieliktnīši ir iepakoti individuāli, un protams, kabatiņās no kukurūzas cietes, kas labi sadalās. Bez plastmasas Varat justies pilnīgi mierīgi, jūs nekaitēsiet apkārtējai videi. 100% sertificēta organiska kokvilna, 0% hlora, aromatizatoru un citu nepatīkamu vielu. Absorbējoši spārniņi Ultra plāni dienas un pagarināti nakts ieliktnīši. Mīksti un droši Individuāli iepakoti kukurūzas cietes kabatiņās Bioloģiski sadalāmi.
7.03 € / 10 gab

Tirgus dienas

Tirgus diena

20 Janvāris
Ceturtdiena
21 Janvāris
Piektdiena
24 Janvāris
Pirmdiena

Ecofit

Uzņēmums Ecofit kopš 2016. gada piedāvā produkciju, kas vienlaicīgi ir nepieciešama un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi. Kā paši uzņēmuma saimnieki saka: "Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu!".

Citi produkti