Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dzīvei

Ecofit

Pudele tērauda Cheeki Black

Tērauda hermētiskais vāciņš ar termokontroli. Materiāls: Premium klases 304 (18/8) tērauds. Pudele un vāciņš nesatur BPA, ekoloģiskas krāsas. Pudeles augstums (ar vāciņu): 19,2 cm. Pudeles dibena diametrs: 6,85 cm Kakliņa platums: 3,6 cm. Šai pudelei ir Cheeki mūža garantija. Silikona gredzens uz vāciņa nepieļauj ūdens kontaktu ar plastmasu. Speciāla sistēma nodrošina vieglu atvēršanu un vāciņa ciešu noslēgšanu. Nav ieteicams mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Ražotājs: Cheeki (Austrālija). Tilpums: 500 ml, 750 ml. Vadošais Austrālijas uzņēmums, kas ražo produktus no nerūsējošā tērauda.

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Ecofit

Uzņēmums Ecofit kopš 2016. gada piedāvā produkciju, kas vienlaicīgi ir nepieciešama un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi. Kā paši uzņēmuma saimnieki saka: "Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu!".

Citi produkti