Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Veļai

Purenn

Traipu tīrītājs krāsainiem audumiem

Traipu tīrītājs, krāsainiem audumiem no Purenn.PURENN ekoloģisks skābekļa balinātājs un traipu tīrītājs krāsainai veļai ātri un efektīvi likvidē dažādu veidu traipus, piemēram, tējas, kafijas, augļu sulu, sarkanvīna, zāles u.c. Ieteicams pievienot PURENN veļas mazgāšanas līdzeklim. Piemērots mazgājamiem krāsu noturīgiem audumiem. Bez hlora un optiskajiem balinātājiem; Attīra higiēniski un uzlabo mazgāšanas līdzekļu efektivitāti; Ātri un pilnībā bioloģiski sadalās; Minimāla iedarbība uz ūdens kvalitāti; Derīgs lietošanai saimniecībās ar bioloģisko attīrīšanas sistēmu. Iepakojums: 500 g. SIA Purenn piedāvā Latvijā ražotus ekoloģiskus tīrīšanas un sadzīves līdzekļus. Saņēmuši Eco Control un Nature Care Product sertifikātus.
Sastāvs: ≥ 30% balinātājs uz skābekļa bāzes, kalcinēta soda.
Realizācijas termiņš Lietošana: Pievienojiet skābekļa balinātāju veļas mašīnas nodalījumā, balstoties uz veļas mašīnas tehniskajām prasībām.nDevas vienai pilnai veļas mašīnai (4,5kg sausās veļas):Krāsotu traipu likvidēšanai: 1 mērkarote jeb 30g; Mērcēšanai un mazgāšanai ar rokām: 1/2 mērkarote jeb 15g. Traipu tīrīšanai uzberiet vienu mērkaroti uz traipa un uzlejiet vienu mērkaroti silta ūdens uz tā.
7.57 € / 500 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

11 Augusts
Ceturtdiena
12 Augusts
Piektdiena

Purenn

Latvijā ražota sadzīves ķīmija ir īpašs atradums un šeit droši varam rakstīt, ka ar šo uzņēmumu mēs atradām viens otru, jo tieši tajā laikā, kad mēs nolēmām uzmēklēt Purenn, pie mūsu durvīm pieklauvēja viņi paši. Vai nav zīmīgi? Dabai draudzīgs uzņēmums, kas tikpat draudzīgus veļas un roku mazgāšanas līdzekļus ražo tepat, pavisam netālu no Rīgas.
Kas šiem līdzekļiem tik īpašs? Pirmkārt - tie ražoti tepat pie mums, tātad, vietējas izcelsmes. Otrkārt - ikviens Purenn ražotais līdzeklis ir saņēmis ekoloģisko sertifikāciju gan izmantotajām izejvielām, gan pašam ražošanas procesam. Nu labi, lai iet arī treškārt - produktu sastāvā daudz izmantoti ekstrakti, kas ir vietējas izcelsmes. Tie iegūti tepat no mūsu zemes pļavām, dārziem un mežiem. Vai nav zaļi un jauki? Ir arī smaržīgi, nu nevar neiemīlēt!

Citi produkti