Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dzīvei

Ecofit

Trauku komplekts bērniem no bambusa Forest

Komplektā ietilpst 5 priekšmeti: liels uz pusēm sadalīts šķīvis, dziļa bļodiņa, krūze un galda piederumi - dakša un karote. Visi trauki un piederumi izgatavoti no ekoloģiskiem materiāliem: bambuss un kukurūzas milti. Traukiem ir speciāli noapaļoti stūri un tie ir ļoti viegli. Kopšana: var mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā. Kād bērns veic pirmos patstāvīgās ēšanas mēģinājumus, ļoti svarīgi ir viņu atbalstīt un veicināt. Woodway bambusa trauku komplekts ir ideāls palīgs. Spilgti zīmējumi, viegls svars, dabiski materiāli. Bērnam būs ērti turēt tos rokās, bet jums nevajadzēs uztraukties par to, kas notiks, ja tāda krūzīte vai bļodiņa nokritīs. Ideāls un ekoloģisks plastmasas aizvietojums.
21.12 € / komplekts

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

Ecofit

Uzņēmums Ecofit kopš 2016. gada piedāvā produkciju, kas vienlaicīgi ir nepieciešama un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi. Kā paši uzņēmuma saimnieki saka: "Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu!".

Citi produkti