Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Ecofit

Zobu pasta Aktivētā ogle

Dabīga pasta - tas ir aktivētas ogles, kas iegūta no kokosa čaumalas, un piparmētras ēteriskās eļļas sajaukums. Eļļai ir silts, ass un salds aromāts, bet aktivētā ogle darbojas kā attīrītājs un balinātājs. Un šī kombinācija rada dabīgu pastu ar maigu abrazīvu efektu. Atšķirībā no komerciālajām zobu pastām, nesatur ftorīdu un SLS (nātrija laurilsulfāta skābes) - lēti, bet ādai un gļotādai kaitīgi ķīmiskie savienojumi. - Bez ftorīda, glicerīna, SLS. - Sertificēti PETA (nav testēti uz dzīvniekiem), piemēroti vegāniem, - Zero-waste iepakojums: stikla burciņa, - Kastīte no kartona, krāsa iegūta no dārzeņiem. Tilpums: 60 ml.
Sastāvā: Calcium Carbonate^, Caprylic & Capric Triglyceride^, Kaolin^, Cocos Nucifera Oil*^, Butyrospermum Parkii Butter*^, Diatomaceous Earth*^, Sodium Bicarbonate^, Charcoal Powder^, Mentha Arvensis Herb Oil*^, Charcoal Powder*^, Foeniculum Vulgare Oil*^, Citrus Reticulata Peel Oil*^, Tocopherol^. *Organic Soil Association, ^Food Grade Quality. Lietošana: izmantojot lāpstiņu, paņemiet nedaudz pastas (aptuveni pupas lielumā). Tīriet zobus 2 minūtes vai nedaudz ilgāk, lai sasniegtu labāku mineralizācijas efektu. Pārliecinieties, ka pastā nav iekļuvis ūdens, lai izvairītos no baktēriju vairošanās.
Realizācijas termiņš Glabāšana: 12 mēneši no atvēršanas brīža
10.49 € / 60 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

21 Janvāris
Piektdiena
24 Janvāris
Pirmdiena
27 Janvāris
Ceturtdiena

Ecofit

Uzņēmums Ecofit kopš 2016. gada piedāvā produkciju, kas vienlaicīgi ir nepieciešama un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi. Kā paši uzņēmuma saimnieki saka: "Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu!".

Citi produkti