Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dzīvei

Ecofit

Zobu pasta English Peppermint

Dabiska pasta, sertificēta destilētas ēteriskās eļļas no piparmētras un laima. Tai piemīt delikāta, svaiga mentola smarža. Pētījumi parādīja, ka piparmētras eļļa ir īpaši efektīva cīņā ar anaerobām baktērijām. Baktērijām, kas rodas vidē ar samazinātu skābekļa sastāvu (mutes dobums) un izraisa smaganu saslimšanu. Atšķirībā no komerciālajām zobu pastām, nesatur ftorīdu un SLS (nātrija laurilsulfāta skābes) - lēti, bet ādai un gļotādai kaitīgi ķīmiskie savienojumi. - Bez ftorīda, glicerīna, SLS. - Sertificēti PETA (nav testēti uz dzīvniekiem), piemēroti vegāniem, - Zero-waste iepakojums: stikla burciņa, - Kastīte no kartona, krāsa iegūta no dārzeņiem. Tilpums: 60 ml.
Sastāvā: Calcium Carbonate^, Caprylic & Capric Triglyceride^, Kaolin^, Cocos Nucifera Oil*^, Butyrospermum Parkii Butter*^, Diatomaceous Earth*^, Sodium Bicarbonate^, Mentha Arvensis Herb Oil*^, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*^, Citrus Limon Peel Oil*^, Tocopherol^, Ocimum Basilicum Oil*^. *Organic Certified, ^Food Grade. Lietošana: izmantojot lāpstiņu, paņemiet nedaudz pastas (aptuveni pupas lielumā). Tīriet zobus 2 minūtes vai nedaudz ilgāk, lai sasniegtu labāku mineralizācijas efektu. Pārliecinieties, ka pastā nav iekļuvis ūdens, lai izvairītos no baktēriju vairošanāsPārliecinieties, ka pastā nav iekļuvis ūdens, lai izvairītos no baktēriju vairošanās.
Realizācijas termiņš Glabāšana: 12 mēneši no atvēršanas brīža
10.49 € / 60 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

11 Augusts
Ceturtdiena
12 Augusts
Piektdiena

Ecofit

Uzņēmums Ecofit kopš 2016. gada piedāvā produkciju, kas vienlaicīgi ir nepieciešama un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi. Kā paši uzņēmuma saimnieki saka: "Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu!".

Citi produkti