Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dzīvei

Ecofit

Zobu pasta Spearmint

Dabiska pasta, sertificēta destilēta krūzmētras ēteriskā eļļa. Tai piemīt delikāta, svaiga mentola smarža. Krūzmētras eļļa - tas ir spēcīgs antiseptiks, kas iznīcina mikrobus un sadziedē brūcītes. Atšķirībā no komerciālajām zobu pastām, nesatur ftorīdu un SLS (nātrija laurilsulfāta skābes) - lēti, bet ādai un gļotādai kaitīgi ķīmiskie savienojumi. - Bez ftorīda, glicerīna, SLS. - Sertificēti PETA (nav testēti uz dzīvniekiem), piemēroti vegāniem, - Zero-waste iepakojums: stikla burciņa, - Kastīte no kartona, krāsa iegūta no dārzeņiem. Tilpums: 60 ml.
Sastāvā: Calcium Carbonate^, Caprylic & Capric Triglyceride*^, Kaolin^, Cocos Nucifera Oil*^, Butyrospermum Parkii Butter*^, Diatomaceous Earth*^, Sodium Bicarbonate^, Mentha Spicata Herb Oil*^, Tocopherol^. *Organic, ^Food Grade. Lietošana: izmantojot lāpstiņu, paņemiet nedaudz pastas (aptuveni pupas lielumā). Tīriet zobus 2 minūtes vai nedaudz ilgāk, lai sasniegtu labāku mineralizācijas efektu. Pārliecinieties, ka pastā nav iekļuvis ūdens, lai izvairītos no baktēriju vairošanās.
Realizācijas termiņš Glabāšana: 12 mēneši no atvēršanas brīža
10.49 € / 60 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

19 Augusts
Piektdiena
25 Augusts
Ceturtdiena

Ecofit

Uzņēmums Ecofit kopš 2016. gada piedāvā produkciju, kas vienlaicīgi ir nepieciešama un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi. Kā paši uzņēmuma saimnieki saka: "Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu!".

Citi produkti