Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 27.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 27.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Ecofit

Zobu pulveris balinošs Apelsīns

Absorbē un likvidē zobu aplikumu, balina zobus Pilnīgi nekaitīga un efektīva formula bez peroksīdiem, ftorīda un sintētiskiem aromatizatoriem. pilnīgi nekaitīgi, pat ja tiek norīti. Izmantot 1-2 reizes dienā. - Balina zobus, likvidē aplikumu, - Sertificēti PETA (nav testēti uz dzīvniekiem), piemēroti vegāniem, - Zero-waste iepakojums: stikla burciņa, - Kastīte no kartona, krāsa iegūta no dārzeņiem Lietošana: iegremdējiet tīru, mitru birstīti pulverī. Tīriet zobus divas minūtes, pēc tam labi izskalojiet. Vislabāk izmantot birstīti ar mīkstiem sariņiem. Pārliecinieties, ka burciņā nav iekļuvis ūdens, lai izvairītos no baktēriju vairošanās. Glabāšana: 12 mēneši no atvēršanas brīža.
Sastāvs: Sodium Bicarbonate^, Calcium Carbonate ^, Diatomaceous Earth*^, Magnesium Carbonate^, Dicalcium Phosphate^, Tartaric Acid^, Citrus Nobilis Peel Oil*^, Citrus Reticulata Peel Oil*^, Eugenia Caryophyllus Bud Oil*^, Tocopherol^. *Organic Certified, ^Food Grade. Apjoms: 60 ml Izgatavots Lielbritānijā
Realizācijas termiņš Glabāšana: 12 mēneši no atvēršanas brīža
10.49 € / 60 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

27 Janvāris
Ceturtdiena
28 Janvāris
Piektdiena
31 Janvāris
Pirmdiena

Ecofit

Uzņēmums Ecofit kopš 2016. gada piedāvā produkciju, kas vienlaicīgi ir nepieciešama un veselīga cilvēkiem un tajā pat laikā nepiesārņos apkārtējo vidi. Kā paši uzņēmuma saimnieki saka: "Ecofit - tie ir cilvēki, kuri mīl veselīgu dzīvesveidu un savu planētu!".

Citi produkti