Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Dzīvei

Monk Island

Zobu tīrīšanas pulveris

Monk Island zobu pulveris ir mutes higēnas līdzeklis, paredzēts zobu tīrīšanai. Produkts labi tiek galā ar zobu mīksto aplikumu un tādā veidā rada zobu balinošu efektu. Sastāvā tikai dabīgas izejvielas. Nesatur konservantus, SLS un citas piedevas. Iepakojums nesatur plastmasu! Tas ir celulozes materiāls - tas ir kompostējams, zemē sadalās pāris mēnešu laikā, tādā veidā neradot liekus plastmasas atkritumus. Viens iepakojums satur 35 g puvera, kas paredzēts aptuveni 1,5 mēnesim.
Sastāvā: Calcium Carbonate, Xyliton, Kaolin,Menthol.
Realizācijas termiņš Glabāšana: 12 mēneši no atvēršanas brīža.
6.78 € / 35 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

19 Augusts
Piektdiena
25 Augusts
Ceturtdiena

Monk Island

Monk Island tooth powder ir mutes higēnas līdzeklis, paredzēts zobu tīrīšanai. Produkts labi tiek galā ar zobu mīksto aplikumu un tādā veidā rada zobu balinošu efektu.
Sastāvā tikai dabīgas izejvielas. Nesatur nekādus konservantus, SLS un citus dranķus.
Iepakojums nesatur plastmasu! Tas ir cellulozes materiāls - tas ir kompostējams, zemē sadalās pāris mēnešu laikā, tādā veidā neradot liekus plastmasas atkritumus.

Citi produkti