Svaigi.lv | Eļļa rapšu
10.71 € / 500 ml
Rapša eļļa no Aisteres Baroniem. Iepakojums 500 ml. Lietošana pārtika: eļļai ir maiga riekstu, sviesta garša. Tā ir piemērota ne tikai svaigai lietošanal, bet ir lieliska arī konditorejā, cepšanai, īpaši zivīm, vistai un dārzeņiem. Eļļas dabīgā, piesātinātā krāsa arī ēdienam piešķir izteiktātu zeltainu krāsu. Lietošana veselības uzlabošanai: eļļa ir bagāta ar Omega 3-6-9 taukskābēm, kā arī satur vitamīnu E(25 mg/100g), kas ir dabīgs antioksidants, veicina šūnu elastību un atjaunošanos. Eļļu ieteicams pievienot augļu un dārzeņu kokteiļiem, jo tā palīdz organismā uzsūkties, taukos šķīstošajiem A, D, E un K vitamīniem. – sirds un asinsvadu slimību risku – samazina sliktā holesterīna līmeni asinīs – kavē trombu veidošanos – uzlabo vielmaiņas procesu – veicina organisms aizsargspējas – stirring un atjauno šūnas – kavē novecošanās pazīmes Auksti spiestu rapšu eļļu ir ieteicams lietot arī grūtniecības un zīdīšanas laikā. Dienas deva pieaugušajiem – 2 ēdamkarotes, bērniem – 1 tējkarote.
Latvijā audzētas, svaigas, attīrītas rapšu sēklas
10.71 € / 500 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Septembris
Pirmdiena
28 Septembris
Ceturtdiena
29 Septembris
Piektdiena

Aisteres Baroni

SIA Aisteres Baroni ir jauns vietējais ražotājs, kas izveidots saimniecībā, kura ar lauksaimniecību nodarbojas nepilnus 20 gadus. Uzņēmums ražo augstas kvalitātes auksti spiestu, nerafinētu, 100% dabīgu rapšu eļļu no pašu audzēta rapšu sēklām.

Auksti spiesta rapšu eļļa savā uzturvērtībā pārspēj extra virgin olīveļļu, jo satur mazāk piesātinātos taukus un vairāk vērtīgās Omega taukskābes, kā arī vitamīnu E. Eļļai ir maiga sēklu garša, tā ir patīkama gan svaigā veidā, gan piemērota cepšanai, ēdienam piešķirot īpaši zeltainu krāsu. Eļļas ražošana ir roku darbs.

Citi produkti