Svaigi.lv | Eļļa rapšu ar tomātiem

Aisteres Baroni

Eļļa rapšu ar tomātiem

3.86 € / 100 ml
Rapša eļļa ar tomātiem no Aisteres Baroniem. Iepakojums 100 ml, 250 ml. Lietošana pārtika: eļļai ir maiga riekstu, sviesta garša. Tā ir piemērota ne tikai svaigai lietošanal, bet ir lieliska arī konditorejā, cepšanai, īpaši zivīm, vistai un dārzeņiem. Eļļas dabīgā, piesātinātā krāsa arī ēdienam piešķir izteiktātu zeltainu krāsu. Lietošana veselības uzlabošanai: eļļa ir bagāta ar Omega 3-6-9 taukskābēm, kā arī satur vitamīnu E(25 mg/100g), kas ir dabīgs antioksidants, veicina šūnu elastību un atjaunošanos. Eļļu ieteicams pievienot augļu un dārzeņu kokteiļiem, jo tā palīdz organismā uzsūkties, taukos šķīstošajiem A, D, E un K vitamīniem. – sirds un asinsvadu slimību risku – samazina sliktā holesterīna līmeni asinīs – kavē trombu veidošanos – uzlabo vielmaiņas procesu – veicina organisms aizsargspējas – stirring un atjauno šūnas – kavē novecošanās pazīmes Auksti spiestu rapšu eļļu ir ieteicams lietot arī grūtniecības un zīdīšanas laikā.
Latvijā audzētas, svaigas, attīrītas rapšu sēklas,kaltēti tomāti, oregano, lociņi guajillo čili, ķiploki.
3.86 € / 100 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

Aisteres Baroni

SIA Aisteres Baroni ir jauns vietējais ražotājs, kas izveidots saimniecībā, kura ar lauksaimniecību nodarbojas nepilnus 20 gadus. Uzņēmums ražo augstas kvalitātes auksti spiestu, nerafinētu, 100% dabīgu rapšu eļļu no pašu audzēta rapšu sēklām.

Auksti spiesta rapšu eļļa savā uzturvērtībā pārspēj extra virgin olīveļļu, jo satur mazāk piesātinātos taukus un vairāk vērtīgās Omega taukskābes, kā arī vitamīnu E. Eļļai ir maiga sēklu garša, tā ir patīkama gan svaigā veidā, gan piemērota cepšanai, ēdienam piešķirot īpaši zeltainu krāsu. Eļļas ražošana ir roku darbs.

Citi produkti