Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Gaļas produkti

Lido

Cīsiņi Doktora

Cūkgaļas un liellopa gaļas cīsiņi bez apvalka. SIA Lido piedāvā kvalitatīvus gaļas izstrādājumus un mērces.
Sastāvdaļas: liellopu gaļa (32%),cūkgaļa (30%),ūdens,cūkgaļa tauki (9,26%),ciete,šķiedrvielas,liellopu gaļas tauki (1,6%), sāls,dekstroze,stabilizētājs: E451,antioksidants: E316,garšvielas,garšvielu ekstrakti, konservants:nātrija acetāts,nātrija nitrīts,krāsviela: karmīne Uzturvērtība g/100g: Enerģētiskā vērtība: 1452KJ/351kcal, tauki:31g, tostarp piesātinātās tauksskābes 12,2g, ogļhidrāti 1,9g, tostarp cukuri: 0,42g.,olbaltumvielas 16g, sāls 1,5g.
Realizācijas termiņš 20 dienas.
3.69 € / 390 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena
27 Maijs
Piektdiena

Lido

Rīga

LIDO gaļas delikatešu ražotne darbojas kopš 1995. gada, nemainīgi saglabājot sākotnējo ieceri ražot kvalitatīvu produkciju no augstvērtīgām izejvielām. Gaļa tiek pārstrādāta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Katram izstrādājumam tiek sagatavots īpašs garšvielu maisījums no dabīgām garšvielām un garšaugiem, kurus piegādā Eiropas vadošie ražotāji Austrijā un Vācijā.

LIDO gaļas delikatešu ražotnes piedāvājuma klāstā ir cīsiņi un sardeles, pusžāvētas, cietžāvētas, vārītas desas, žāvētas vistiņas, pastētes, kā arī pelmeņi un marinēti gaļas produkti. Produkti tiek kūpināti krāsnīs uz dižskābaržu skaidām. LIDO vārds garantē kvalitāti, arī ražojot dažādus gaļas izstrādājumus. Mūsu gaļas produkcija ir piemērota ātri pagatavojamām vakariņām, piknikam vai ciemakukulim.

Citi produkti